Zespół muzyczny Second Heaven – koncertowo – to generująca niesamowitą energię i silny emocjonalnie przekaz formacja z pomorza. Sukces autorskiego utworu „Feniks”, który emitowany jest w stacjach radiowych umocnił pozycję grupy na polskiej scenie muzycznej. Utwory wykonywane przez zespół są mieszanką rocka, popu oraz innych gatunków muzyki rozrywkowej.

Second Heaven to kooperacja 5 doświadczonych i zdolnych muzyków.

Każdy koncert zespołu to nie tylko eksplozja niezapomnianych emocji ale również wymiana pogodnej energii i nieustająca interakcja z publicznością.

Do sukcesów grupy zaliczyć można udane i nagradzane występy na festiwalach studenckich takich jak: Bazuna, Listobranie, Terepaczków oraz udział w telewizyjnym etapie Debiutów Opolskich.

Grupa koncertuje ze specjalnym programem artystycznym dopasowanym do konkretnego wydarzenia.

Czas trwania standardowego koncertu to 45-90 minut + ewentualne bisy.

Tematyczne propozycje koncertów:

  • polska muzyka rockowa,
  • hity PRL-u
  • światowe hity lat 80 i 90
  • ballady miłosne
  • koncerty świąteczne

Zespół posiada własne zaplecze techniczne w postaci nagłośnienia oraz oświetlenia scenicznego.

Zespół muzyczny Second Heaven

Formalności

Rezerwacja terminu odbywa się poprzez podpisanie umowy pomiędzy organizatorem a firmą reprezentującą zespół. Podpisanie umowy może nastąpić w trakcie spotkania organizacyjnego lub za pośrednictwem poczty elektronicznej. Przy podpisaniu umowy zespół nie pobiera zaliczek i zadatków. Wyjątek w tej kwestii stanowi wyraźna prośba organizatora imprezy. Podpisanie umowy zamyka wszelkie formalności związane z rezerwacją terminu.

Rozliczenie finansowe dla klientów indywidualnych następuje najpóźniej w dniu wykonania usługi. Dostępne są dwie formy płatności, gotówkowa lub przelew na konto bankowe.

Rozliczenie finansowe dla klientów firmowych i instytucjonalnych takich jak: urzędy miast i gmin, domy kultury, itp. następuje na podstawie faktury przelewowej o terminie płatności ustalonym indywidualnie.

Zespół muzyczny Second Heaven